• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
ende

Tıp Eğitiminde Eğitimcilerin Eğitimi Kursu

 

 kurs Kttb

 

 

Tıp Eğitiminde Eğitimcilerin Eğitimi Kursu

Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği ve DAÜ Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi işbirliğinde Klinik Ortamında Tıp Öğrencileri Eğitimi – yoğun iş temposunda pratik öneriler konusunda Tıp Eğitiminde eğitimcilerin eğitim kursu yapılması planlanmktadır.

 

Eğitmen: Visiting Professor Dr. Ayse A. Atasoylu, M.D., M.P.H.

Department of Medicine, Harvard Medical School

Eastern Mediterranean University, Dr. Fazıl Küçük Faculty of Medicine

 

DAÜ Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi eğitimine katkıda bulunacak öğretim üyeleri (Uzman ve Yrd.Doç./Doç/ Prof.) kadrosunu oluşturmak amacı ile eğtimcilerin eğtimi kursu düzenlenecektir.

Bu kadroda yer almak veya eğitme katkı koymak isteyen hekimler bizlere şu e-posta aracılığı ile ulaşabilirler (Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.)

Katılımak isteyen hekimlere ilk önce kısa bir anket yapılıp, sonuçları doğrultusunda kurs programı tasarlanacaktır.

Eğitimcilerin eğitimi kursunun ilk kısmını  Kasım ayı başında Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği binasında  akşam 18.30-20.30 iki saatlik bir atölye çalışması şeklinde gerçekleştirilmesi planlanmakta olup tarih, yer, zaman ve programın  ayrıntıları daha sonra adaylara duyurulacaktır. Eğitim dili İngilizce olacaktır.

İlgi duyanların 25 Ekim 2016 tarihine kadar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine başvurmaları rica olunur

Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği Yönetim Kurulu (a)

Dr. Filiz Besim

(Başkan)