• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
ende

8. Ulusal Alzheimer Kongresi Daveti

 

Alzheimer Kongresi KTTB 

 

Önümüzdeki aylarda Kıbrıs'ta Nörrloji alanında önemli toplantılar gerçekleşecektir. Yüksek bilimsel içerikleri olan bu toplantılar ile ilgili kongre başkanları tarafımıza ulaşıp Kıbrıs'lı konu ile ilgili hekimlerin de katılımı için organizasyon firmasının kayıt ile ilgili yardımcı olacağını da iletmişleridiir.
Aşağıda Alzheimer Kongresinin davet mektubu yer almakatadır. Bilimsel programa da https://alzheimer2018.org adresinden ulaşılabilir. Kayıt yapmak isteyen hekimler de Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atarak bilgi alıp kayıt yapabilirler. Kongre ücretleri günlük 50 Euro Tüm kongre kaydı da 100 Euro olarak belirlenmiştir.
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

DAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Alzheimer Derneği, bundan 7 yıl önce, geçmişinde birçok kez yaptığı gibi öncülüğü üstlenerek, demans ve Alzheimer hastalığını tüm boyutlarıyla ele alan, bunun yanında ulusal sorunları ve öncelikleri belirlemeyi hedefleyen Ulusal Alzheimer Kongresi girişimini başlatmıştı. O zamandan beri her yıl düzenlediğimiz toplantımız bu girişimin yerindeliğini ve önemli bir ihtiyacı karşıladığını bize tekrar tekrar gösterdi.

Bu yıl da ülkemizde demans spektrumundaki tüm hastalıkların tartışıldığı "8. Ulusal Alzheimer Kongresini " 12-15 Nisan 2018 tarihleri arasında Girne Acapulco Resort Otel’de düzenleyeceğiz.

Bilimsel program,  alanında uzman ulusal ve uluslararası konuşmacıların katılımıyla Alzheimer Hastalığı odaklı panel ve konferanslar yanında, diğer demansiyel süreçlerin tanı ve tedavisinde pratiğe yönelik oturumlardan oluşacak. Etiyolojiden kliniğe, genetikten tedaviye uzanan farklı boyutların sunulacağı, ülkemizdeki sorunların, çözümlerin ve önceliklerin tartışılacağı toplantımızı değerli firmalarımızın destekleri ve sizlerin katılımıyla birlikte gerçekleştirmeyi yürekten umuyoruz.

Türkiye Alzheimer Derneği olarak başlattığımız bilimsel platformu ve Ulusal Kongre'mizin devamını birlikte getirmek ve başarısını birlikte paylaşmak dileğiyle

 

Prof. Dr Murat EMRE

Prof. Dr. Işın Baral KULAKSIZOĞLU

Kongre Başkanı

Dernek Başkanı

 

 

Website Security Test