• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
ende

Nöropatik Ağrı Sempozyumuna Davet

 

noropatik agri kttb

 

Önümüzdeki aylarda Kıbrıs'ta Nörrloji alanında önemli toplantılar gerçekleşecektir. Yüksek bilimsel içerikleri olan bu toplantılar ile ilgili kongre başkanları tarafımıza ulaşıp Kıbrıs'lı konu ile ilgili hekimlerin de katılımı için organizasyon firmasının kayıt ile ilgili yardımcı olacağını da iletmişleridiir.

Aşağıda Nöropatik ağrı sempozyumunun davet mektubu yer almakatadır. Bilimsel programa ise 15. Nöropatik Ağrı Sempozyumu adresinden ulaşılabilir. Kayıt yapmak isteyen hekimler de Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atarak bilgi alıp kayıt yapabilirler.Ücretler ise Nöropatik ağrı için günlük 50 Euro, Tüm kongre kaydı da 80 Euro olarak belirlenmiştir.
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Sempozyuma Davet

Sayın Meslektaşlarım,

Türk Nöroloji Derneği bünyesinde yer alan Nöropatik Ağrı Çalışma Grubu tarafından düzenlenen Nöropatik Ağrı Sempozyumu'nun onbeşincisi 9 – 11  Mart 2018 tarihleri arasında Elexus Otel/Kıbrıs’ta düzenlenecektir.

Nöropatik Ağrı Çalışma Grubunun düzenlediği 15. Nöropatik Ağrı Sempozyumu’na ağrı ile ilgilenen tüm Nörologlar, Endokrinologlar, Genel Dahiliye Uzmanları, FTR Uzmanları ve Algologlar davetli olup, nöropatik ağrı konusundaki son gelişmelerin paylaşılması hedeflenmektedir. Bu sene yurtdışından davetli yabancı konuşmacımız Anthony Dickenson da aramızda olacaktır.

Sizleri de 15. Nöropatik Ağrı Sempozyumu’nda görmekten mutluluk duyacağız.

Kongrenin, bilimsel üretim, paylaşım, etkileşim ve günlük pratik uygulamalarımıza katkı sağlamasını temenni eder, saygılar sunarım.

Türk Nöroloji Derneği
Nöropatik Ağrı Çalışma Grubu Adına

Prof. Dr. Ersin Tan

 

 

 
Website Security Test